Sipariş ve Destek 0212 292 79 14
Hakkımızda

Muziksepetim.com müzisyenlerden oluşan bir kadro tarafından yönetilen, müzisyenlerin her türlü müzik enstrümanı, sarf malzemesi ve yedek parça ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş bir alışveriş sitesidir. Tünel/Beyoğlu/İstanbul adresinde 2007 tarihinden beri özellikle davulcu dostlarımıza hizmet verdiğimiz Drum Club mağazamızın yanında her türlü müzik aleti ve aksesuarını muziksepetim.com internet mağazamızdan Türkiye’nin dört bir yanındaki müzisyen dostlarımıza ulaştırmak için hizmet vermekten dolayı mutluyuz. Müziksepetim.com'da satılan ürünler tedarikçilerden temin edilip sizlere gönderilir.

Her geçen gün arttırdığımız ürün sayısı, kullanıcı dostu ve anlaşılır bir alışveriş ortamı, güvenli ödeme ekranları ve ilgili-samimi satış sonrası destek için yoğun bir çaba ile çalışıyoruz.

Müzik Aletleri piyasasının merkezinde Tünel/Beyoğlu bölgesinde 20 yıldır faaliyette olduğumuz için tedarik ve ürünü kargolama sürelerimiz çok kısadır. Satış sonrası destek konusunda da bu sebeple daha hızlı çözüm üretebilmekteyiz.


Keyifli alışverişler.

Elektro Gitar - Akustik Gitar - Klasik Gitar - Bas Gitar - Davul Perküsyon - Zil - Piyano - Keman - Ukulele - Amfi - MIDI Klavye - Nefesliler

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müzik Aletleri Sektöründe 20 Yıllık Tecrübe ve Güven.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Sitemizdeki Tüm Ürünler Yetkili İthalatçılardan Faturalı, Garantili Tedarik Edilir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

3D Secure ve SSL Korumalı Ödeme Ekranları ile Güvenli Ödeme.

Her Şey Müzisyenler İçin

Müzisyenlerin Online Müzik Aletleri Dükkanı

Muziksepetim.com sektörün içinde olan profesyonellerin ya da bir müzik aleti çalmanın ve müziği hayatının içinde barındırmaktan keyif alan müzik sever amatör tutkunların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş ve tüm çalışanları müşterilerinin ruhundan anlayan ve aynı dili konuşan müzisyenler olan müzik aletleri ve aksesuarları satışı yapan bir e-ticaret sitesidir.Galip Dede Cad. No:10 Tünel Beyoğlu İstanbul

0212 292 79 14
info@muziksepetim.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.