Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 1,755,190.22 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

 

1997 yılında eğitim stüdyosu olarak kurulan Drumclub, zamanla davul/bateri-perküsyon konusunda ülkeminizin en çok bilinen kurumlarından biri oldu. 2007 yılından da Beyoğlu/Tünel'de faaliyet gösteren DrumClub mağazası açıldı. Mağazada satışta olan davul-perküsyon harici ürünlerin satışı amacı ile de aynı tarihlerde müzisyenlerin her türlü müzik enstrümanı, sarf malzemesi ve yedek parça ihtiyacını karşılamak üzere muziksepetim.com kuruldu.

 

Muziksepetim.com, kendisi de profesyonel bir müzisyen olan Bülent Akbay tarafından yönetilmekte ve sektördeki uzun tecrübe ile hizmet kalitesini yükseltmek için yoğun bir çaba harcamaktayız.

 

Tünel/Beyoğlu/İstanbul adresinde 1997 tarihinden beri özellikle davulcu dostlarımıza hizmet verdiğimiz Drum Club mağazamızın yanında her türlü müzik aleti ve aksesuarını muziksepetim.com internet mağazamızdan Türkiye’nin dört bir yanındaki müzisyen dostlarımıza ulaştırmak için hizmet vermekten dolayı mutluyuz. 

 

Her geçen gün arttırdığımız ürün sayısı, kullanıcı dostu ve anlaşılır bir alışveriş ortamı, güvenli ödeme ekranları ve ilgili-samimi satış sonrası destek için yoğun bir çaba ile çalışıyoruz.

 

Müzik Aletleri piyasasının merkezinde Tünel/Beyoğlu bölgesinde 20 yılı geçen süre faaliyette olduğumuz için tedarik ve ürünü kargolama sürelerimizi mümkün olduğunca kısa tutabiliyoruz.. Satış sonrası destek konusunda da bu sebeple daha hızlı çözüm üretebilmekteyiz.


Keyifli alışverişler.

Elektro Gitar - Akustik Gitar - Klasik Gitar - Bas Gitar - Davul Perküsyon - Zil - Piyano - Keman - Ukulele - Amfi - MIDI Klavye - Nefesliler

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Her Şey Müzisyenler İçin

Müzisyenlerin Online Müzik Aletleri Dükkanı

Muziksepetim.com sektörün içinde olan profesyonellerin ya da bir müzik aleti çalmanın ve müziği hayatının içinde barındırmaktan keyif alan müzik sever amatör tutkunların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş ve tüm çalışanları müşterilerinin ruhundan anlayan ve aynı dili konuşan müzisyenler olan müzik aletleri ve aksesuarları satışı yapan bir e-ticaret sitesidir.Şahkulu Mah. Şahdeğirmeni Sk. No:3 Kat:3 Tünel Beyoğlu İstanbul

0212 292 79 14
info@muziksepetim.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.