Sipariş ve Destek 0212 292 79 14
Hakkımızda

Muziksepetim.com müzisyenlerden oluşan bir kadro tarafından yönetilen, müzisyenlerin her türlü müzik enstrümanı, sarf malzemesi ve yedek parça ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş bir alışveriş sitesidir. Tünel/Beyoğlu/İstanbul adresinde 2007 tarihinden beri özellikle davulcu dostlarımıza hizmet verdiğimiz Drum Club mağazamızın yanında her türlü müzik aleti ve aksesuarını muziksepetim.com internet mağazamızdan Türkiye’nin dört bir yanındaki müzisyen dostlarımıza ulaştırmak için hizmet vermekten dolayı mutluyuz. Müziksepetim.com'da satılan ürünler tedarikçilerden temin edilip sizlere gönderilir.

Her geçen gün arttırdığımız ürün sayısı, kullanıcı dostu ve anlaşılır bir alışveriş ortamı, güvenli ödeme ekranları ve ilgili-samimi satış sonrası destek için yoğun bir çaba ile çalışıyoruz.

Müzik Aletleri piyasasının merkezinde Tünel/Beyoğlu bölgesinde 20 yıldır faaliyette olduğumuz için tedarik ve ürünü kargolama sürelerimiz çok kısadır. Satış sonrası destek konusunda da bu sebeple daha hızlı çözüm üretebilmekteyiz.


Keyifli alışverişler.

Elektro Gitar - Akustik Gitar - Klasik Gitar - Bas Gitar - Davul Perküsyon - Zil - Piyano - Keman - Ukulele - Amfi - MIDI Klavye - Nefesliler

Sipariş ve Destek 0212 292 79 14

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.