Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim

Sipariş ve Destek:

0850 307 31 70
Sıkça Sorulan Sorular
Siteye üye olmak zorunda mıyım ?

Hemen satın al seçeneğiyle sitemizden üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. İndirimlerden yararlanma, yorum yazma ve puan verme işlemleri için üyelik koşulu aranmaktadır.

Üyelik ücretli mi?

Hayır, üyelik ücretsiz bir servistir.

Üyelik bilgilerime üçüncü şahıslar ulaşabilir mi?

Kesinlikle hayır; www.muziksepetim.com, müşterilerinin kişisel bilgilerini Gizlilik İlkesi dahilinde saklar. Bu bilgilere üçüncü şahısların ulaşması olanaksızdır

Parolamı unuttum, ne yapmalıyım?

Parolamı unuttum butonuna basınız.

Üyelik bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Sisteme giriş yaptıktan sonra, Üyelik Bilgilerim butonuna basarak, üyelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz, dilediğiniz bilgiyi değiştirebilirsiniz.

 

Ürünlerinize hangi seçeneklerle ulaşıp satın alabilirim?

http://www.muziksepetim.com internet sitemizden satış yapılmaktadır, ayrıca Tünel/ Beyoğlu adresinde hizmet vermekte olan mağazamız Drum Club Shop’ tan da ürünlerin bir kısmına ulaşabilirsiniz.

Telefonla sipariş verebilir miyim?

0212 292 79 14 - 0212 252 91 64 no'lu telefonlarımızdan bizi arayarak telefonla sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin zamanında ulaşması için müşteri temsilcisine adres ve iletişim bilgilerini eksiksiz olarak vermelisiniz.

Beğendiğim ürünü almadan önce mağazanızda deneyebilir miyim?

Evet ürünlerin mağazamızda bulunanlarını deneyerek alabilirsiniz.

Ürün fiyatlarında pazarlık payı var mı?

Sitemiz 7/24 açık olan ve online satış yapan bir yapıdadır. Dolayısıyla tüm müşterilerimize aynı seçenekleri sunabilmek için, ürün satış fiyatları son satış fiyatı olarak düzenlenmektedir.

Birden fazla ürün alacağım, indirim yapıyor musunuz ?

Birçok ürün almanız veya alacağınız ürünleri adetli almanız fiyatlarda değişikliğe yol açmıyor. Sitemizde görmüş olduğunuz fiyatlar, son satış fiyatlarımızdır.

İkinci el ürün satışınız var mı ?

Hayır, sitemizde ikinci el ürün satışı yapılmamaktadır.

Özel istek üzerine ürün getiriyor musunuz?

www.muziksepetim.com adresinde listelenen ürünler bağlı bulunduğu markanın, Türkiye distribütörü tarafından getirtilmektedir. Bu ürünler haricinde Türkiye’ de distribütörlüğü bulunmayan ya da sayfamızda listelenmeyen ürünlerin tedariği için info@drumclubshop.com adresine mail atabilirsiniz.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Kredi kartı, Banka havalesi, EFT gibi seçeneklerle ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme seçeneklerini nasıl görebilirim?

Ürün detay sayfasında, ödeme seçeneklerine tıkladığınızda, tüm ödeme seçeneklerini görebileceksiniz.

Kredi Kartı kullanmak zorunda mıyım?

Hayır, dilerseniz Banka Havalesi - EFT yapabilirsiniz. 3 iş günü içinde yapılmayan havaleler sonucu muziksepetim.com siparişi iptal etme hakkına sahiptir.

Hangi kredi kartları ile ödeme yapabilirim?

Herhangi bir bankaya ait Master veya Visa kart ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Beğendiğim ürünleri taksitle satın alabilir miyim ?

Evet taksitli satışımız mevcuttur. Bunlarla ilgili ayrıntılı bilgi için ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kredi kartı ile alışverişte sitenize nasıl güvenebilirim?

Satın alma işlemlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Sepet içeriği onaylanıp kredi kartı ile ödeme işlemine başlamak için sitemiz sizi ortak ödeme sayfasına yönlendirir. Ortak ödeme sayfası Visa ve Mastercard onaylı EV SSL ve 3D Secure sistemi ile yüksek güvenlik standardı sağlamaktadır ayrıca PCI-DSS ile kart sahibinin gizliliğini korumaktadır. Yani muziksepetim.com, sizin kredi kartı bilgilerinizi asla göremez, hesap hareketleri sayesinde kartınızdan para transferi olduğunu görür. Bu şifreleme yöntemi sayesinde, sadece kişi ve banka birimi kart bilgilerini görür. Bu bilgiler, transfer olurken şifrelendiği için; araya girebilecek üçüncü şahıslar tarafından asla görünmez. Ayrıca sahte, çalıntı veya limit aşımına uğramış kredi kartları, 7/24 Fraud koruması sayesinde muziksepetim.com 'da kullanılamaz.

Ürün fiyatları neden değişiyor?

Sitemizde hergün döviz kurları güncellenmektedir. Buna bağlı olarak da, TL fiyatları otomatik olarak güncellenmektedir. Hergün yaşanan minimum fiyat değişikliklerinin sebebi budur. Eğer fiyat farkı daha fazla ise, marka sahibinin, distribütör firmanın veya tarafımızca yapılan değişikliklerden kaynaklanmaktadır. Sipariş verdiğinizde 3 iş günü içerisinde ödeme yapmanız gerekiyor. 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir. Bu durumda, yeni bir sipariş vermeli ve değişen döviz kurundan dolayı, güncel TL fiyatını ödemeniz gerekmektedir. Yani kısaca sipariş verdiğinizde görmüş olduğunuz tutarı ödemeniz gerekiyor.

Döviz kurları ne sıklıkla güncelleniyor?

Her iş günü sabahında, saat 10:00 civarında döviz kurları güncellenmektedir. Aşırı dalgalanmalar yoksa, ilk girilen değer değiştirilmez ve bir sonraki güne kadar geçerli olur. Bağlı bulunduğumuz firmalar da gün içerisinde sabit bir değere bağlı kalarak çalışır, yani her dakika yaşanan kur değişikliğini bize yansıtmaz, biz de sizlere yansıtmayız. Bu sabitleme bazen birkaç puan yukarıda, bazen de aşağıda olabilmektedir. Sitemizde merkez bankası efektif satış kurları baz alınmaktadır.

Ürün elime ne zaman ulaşır?

Sipariş ettiğiniz ürünler temin edildikten sonra, akşam saatlerinde diğer siparişlerle birlikte topluca kargoya verilir. Hazırlanan kargonuzun bizde beklemesiyle daha erken saatlerde kargoya verilmesi arasında hiçbir fark yoktur. Çünkü kargo şubeleri de, şubelerindeki hazır halde bekleyen tüm kargoları, aktarma merkezlerine topluca göndermektedir. Kargonuzun bulunduğunuz İl' e veya İlçe' ye yönlendirilmesi ve bu ayrıştırma işlemi aktarma merkezlerinde gerçekleştirilir. Ürününüz bulunduğunuz adrese göre en erken 1 iş günü sonra size ulaşır.

Bazı ürünlerde temin edilemiyor yazıyor, bunun sebebi nedir ?

Eğer seçtiğiniz ürün bizim özel stoğumuzda ve distribütör firmanın depo stoğunda yoksa, sitemizde "temin edilemiyor" şeklinde listelenmektedir.

Temin edilemeyen bir ürün, tekrar stoklara girdiğinde fiyatı değişir mi?

Üretici firmaların veya distribütör firmaların maliyet veya fiyat politikasını değiştirmelerinden ötürü ya da stoğa girdiği gündeki döviz kuru dalgalanmaları ürünlerde fiyat değişikliklerine sebep olabilmektedir.

Temin edilemeyen ürünü alamayacak mıyım?

Bu statüdeki ürünler distribütör firmada da kalmadığı için, maalesef temin etmemiz mümkün değil. Özel stoklarında olmadığı sürece, bir başka firmadan da almanız mümkün olmaz. Temin edilemeyen bir ürün için, ürün detay sayfasındaki Gelince Haber Ver bağlantısına tıklayınız. Ürün stoklara girdiğinde, e-posta adresinize ürünün stoklarının açıldığına dair bilgi mesajı gönderilecektir.

Temin edilemeyen ürün ne zaman tekrar stoklara girer?

Maalesef bunun belli bir periyodu yoktur. Aylık periyodlarda gelen ürünler olduğu gibi,  2-3 ayda bir gelen ürünlerde vardır. Bu yüzden çok kesin olmadıkça bu konuda bilgi veremiyoruz. "gelince haber ver" seçeneğine tıklarsanız,  istediğiniz ürün ya da ürünler geldiğinde e-posta'nıza haber mektubu gönderebiliriz.

Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?

Ürünler anlaşmalı olduğumuz; MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Kargo ücretini kim ödüyor ?

MNG Kargo ile 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Sipariş verirken detaylar sizlere sunulmaktadır. Kargo firmaları ile yaptığımız özel anlaşmalar gereği, indirimli gönderilmektedir. Ödemesi size ait olan siparişlerinizde, kargo bedelini teslimat anında kuryeye yapmaktasınız.

Kargo ücreti ne kadar tutar?

100 TL altındaki siparişleriniz için 9 TL sabit kargo ücreti ödersiniz.

Kargoda ürünüme zarar gelebilir mi ?

Ürünler taşınırken zarar görmeyecek şekilde köpük ve koruyucu destekler ile sağlamlaştırılarak kargolanmaktadır. Kargo firmasına; ürünlerin "birinci derece kırılacak" ürün olduğu belirtilir. Kargo firması, ürünlerin faturalı (ticari) olması ve orjinal ambalajında olmasından ötürü sigortalı olarak taşır. Müşteri hiçbir şekilde mağdur durumda olmaz.

Ürünüm kargo sırasında hasar görmüş, ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçirilir. Dolayısıyla, hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderilme olasılığı yoktur. Buna rağmen taşıma sırasında düşürülmesi veya kargoya hatalı yüklenmesi nedeniyle hasar oluşabilir.

Böyle bir durumda siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatın. Unutmayın, imza atarak  ürünü teslim aldığınızda; kargoyu sağlam bir şekilde eksiksiz aldığınızı ve kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılırsınız.
 

  • Hasar Tespit Tutanağı hazırlanırken kargo görevlisinin tutanağa yazdığı açıklamalara dikkat edin. Örneğin; “Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.” gibi bir açıklama, ürünün taşınma sırasında zarar görmediği şeklinde yorumlanır ve değişim talebiniz sırasında sorun yaşamanıza neden olur.
  • Hasarlı gelen ürünle ilgili tam ve doğru kelimelerle tutanak tutması için görevliyi uyarın. “Ürün teslim edildiğinde kontrol edildi ve hasarlı olduğu görüldü.” gibi bir açıklamanın yer aldığı tutanak, ürün iade işleminizi hızlandıracaktır.
  • Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.
  • Hasar Tespit Tutanağı’yla birlikte hasarlı ürünü firmamıza gönderdiğinizde,

 

*Ürün değişimi işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

*Kargo tazmini konusunda sorun yaşamamak için, hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firmasıyla geri gönderin.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Evet yurtdışına sipariş gönderiyoruz. Ancak yurtdışına kargo ücretlerindeki farklılıktan ötürü yurtdışı siparişlerinizle ilgili info@drumclubshop.com adresiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Faturamdaki ürünle bana gelen ürün farklı ne yapmalıyım ?

Stok kodlamasında yaşanan bir hata nedeniyle farklı bir ürün gönderilmişse öncelikle sizden özür dileriz. Değişim işleminin yapılabilmesi için söz konusu ürünü geri göndermeden önce firmamızla irtibata geçiniz. Ürün elimize ulaştığında gerekli işlemler yapılacak ve sorununuz halledilecektir. Söz konusu ürünü karşı ödemeli olarak , MNG Kargo  ile
 
"Galip Dede Caddesi No: 10 Tünel – Beyoğlu/ İstanbul adresine gönderin.

Ürünün arıza/değişim veya iade işleminin onaylandığı anlamına gelmez. Ürünle ilgili işlemler, ürün Firmamıza ulaştıktan sonra kayıt altına alındığında başlar; yetkili departmanların incelemelerinden sonra talebin uygunluğu kontrol edilerek tamamlanır.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım ?

Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir. Resmi faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılır. Herhangi bir nedenden dolayı, faturanız siparişinizle birlikte gelmediyse kargo yetkilisine fatura talebinizi tekrar iletin.Talep ettiğiniz halde size teslim edilmeyen faturalarınız için tutanak hazırlatın ve bu konuda bizi bilgilendirin. Böylece, en kısa zamanda faturanızın aslı ya da “aslı gibidir” kaşeli bir kopyasını adresinize gönderebiliriz.

Sattığınız ürünlerin garantili mi ?

Sattığımız tüm ürünler aksi belirtilmedikçe en az 1 yıl üretici firma veya distribütör firma tarafından garantilidir.

Garanti Koşulları

Sevkiyatı yapılan ürünler alıcılar tarafından kargo şirketinden kontrol edilerek teslim alınmalıdır. Teslimattan sonra garanti süreci başlar.
Satın alınan ürünler aşağıdaki şartlara uyulmadığı takdirde Garanti kapsamından çıkarılır.

  • Sağlam olarak teslim alınmış ürün yetkili servis dışında herhangi bir müdahaleye maruz kalması,
  • Fabrikasyon hatalar haricinde ürünün maruz kaldığı darbe ,elektirik şoku, bulundurmaya uygun olmayan nemli veya çok kuru ortamlardan meydana gelebilecek kullanıcı kaynaklı hasarlar,
  • Kargoyla gönderilen ürünler için , ürüne kargo tarafından verilen hasarlar.
  • Üreticinin tavsiye ettiği yedek parça ve ekipman harici marka ve model yan ürünlerin kullanılması durumunda,

Yetkili servis tarafından kontrolü yapılarak kullanıcı hatası olarak yapılan tespitlerin tamamı garanti kapsamı dışında kalır.

Siparişim eksik çıktı, ne yapmalıyım?

muziksepetim.com’da satışa sunulan ürünler, sağlamlık kontrolleri yapılarak eksiksiz bir şekilde kargoya teslim edilir. Ürünlerin sevkiyatında yaşanabilecek olası sorunlara karşı kargo paketleri üzerine yapıştırdığımız etiketlerde bir uyarı yazısı göreceksiniz. Bu uyarıda, teslimat sırasında kargo görevlisi yanınızdayken ürünü açıp kontrol etmeniz gerektiği hatırlatılmaktadır. Yapacağınız kontrol sonucunda ürün paket içeriğinde bir eksik ya da hata olduğu takdirde, kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekir. Bu işlemin ardından dilerseniz ürünü teslim alabilir, sadece tutanakla birlikte bize başvuruda bulunabilirsiniz.

Paket içeriğinde eksik ya da hata olduğunu teslimat sonrasında fark ederseniz, tutanak olmadan da Firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Böyle bir durumda, konuyla ilgili gerekli kayıtlar alınıp işlemleriniz hemen başlatılır. Siparişinizdeki eksik parça hakkında sevkiyat departmanı gerekli işlemlere başlayacaktır.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım ?

Satın almış olduğunuz bir ürünü ondört (14) gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün kesinlikle kullanılmamış olması, ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Böyle bir durumda, ürün ile birlikte size iki örnek olarak gönderilen faturanın alt kısmındaki iadeye ilişkin  bölümü doldurarak faturanın bir nüshasını iletişim bölümündeki firma adresimize iade etmek istediğiniz ürünlerle beraber gönderebilirsiniz. Faturanın sizde kalan kopyasını saklayınız.

Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün ücreti hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak kargo ücretleri müşteriden kesilecektir. Daha düşük kargo ücreti ödemeniz için anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firmasını kullanabilirsiniz.  Muziksepetim.com; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.İadesi kabul edilmeyen ürünler. Orijinal ambalajı açılmış ürünler (Jelatin veya vakumlu ambalajlar) , Kurulumu yapılmış ürünler, Piyano, Davul vb.

 Ürünün ayıplı ve arızalı çıkması dışında, hijyen açısından tehlike arz edebilecek ürünleri, Kulaklık, mikrofon vb.

- Faturası gönderilmeyen ürünler iade alınamamaktadır.


Üflemeli enstrümanlar hijyen durumundan ötürü iade alınamamaktadır.(garantiden değişim hariç) Elektrogitar gibi ürünlerin, Pickquard ve manyetik gibi parçaları üzerinde bulunan koruyucu jelatinin çıkarılması durumunda, iade alınamamaktadır.

Kullanıldıktan sonra arızalanan ürünlerin iadesi tüketici kanununda belirtildiği gibi arızanın 3 defa tekrarlaması halinde kabul edilir. Bu tür iade talepleriniz olduğunda, arızalı ürün kapsamında değerlendirilecektir.

 Orijinal kutu ve ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo teslimat fişi basılmış, kutu ve ambalaj üzerinde direk koli bandı kullanılması durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir. Bu konuda sorun yaşamamak için, mutlak surette orijinal kutuyu harici bir koruyucu materyal ile sarmalısınız.Gönderdiğiniz ürün defolu çıktı - arızalandı, ne yapmalıyım?

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalarda, destek@muziksepetim.com adresinden bize ulaşmanız gerekmektedir.

Teknik servis, üretimden kaynaklı arıza tespiti yaptığında, ürün değişimi yapılacaktır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müzik Aletleri Sektöründe 20 Yıllık Tecrübe ve Güven.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Sitemizdeki Tüm Ürünler Yetkili İthalatçılardan Faturalı, Garantili Tedarik Edilir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

3D Secure ve SSL Korumalı Ödeme Ekranları ile Güvenli Ödeme.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?