Sipariş ve Destek 0212 292 79 14
Tuşlular » Piyanolar » Dijital Piyanolar
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

KAWAI CN37 Dijital Piyano


Dokunuş
Gerçekçi Dokunuş ve Hareket: Responsive Hammer III Keyboard Action
CN37'nin yeni Responsive Hammer III Keyboard Action klavye mekanizması; dijital bir piyanonun, akustik bir Grand piyanonun ayırt edici dokunuşuna sahip olabilmeniz üzere geliştirildi. Oldukça beğenilen RH klavye mekanizması temel alınarak, yaysız teknolojisi ve dayanıklı yapısı ile pürüzsüz, doğal ve son derece klasik bir akustik piyano çalma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Klavyenin ağırlığı, akustik bir piyanonun ağır bas çekilerini ve hafif tiz çekilerini yansıtmak üzere uygun bir şekilde derecelendirirken, akustik bir piyanoda tuşa hafifçe yarım basılırken elde edilen çentik hissiyatını da alabilirsiniz.


Tuş Ağırlıkları
Akustik Piyanolara Ait Tuş Ağırlıkları

Tıpkı akustik piyanolarda daha ağır bas çekiçleri ve daha hafif tiz çekiçleri kullandığı gibi, RHIII klavye mekanizmasında da çalma aralığına uygun, derecelendirilmiş farklı çekiç ağırlıkları kullanılmaktadır. Bu tür detaylar, seçici bir piyanistin bile taleplerini karşılamak için hassas tuşe kontrolünü korurken, ayrıca yüksek tuşeli pasajlarda da daha fazla istikrar sağlamaktadır.


Üçlü Sensörlü Tuş Algılama
Responsive Hammer III teknolojisi ile geliştirilmiş klavye, geliştirilmiş gerçeklik için üçlü sensör sistemini kullanmaktadır.

Eklenmiş olan üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar basıldığında tuş duyarlılığını artırıyor ve pek çok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye işlemcisinin aksine; basılan tek bir notayı, bir önceki notayı kaybetmeden kademeli olarak "katmanlı" hale gelmesini sağlıyor.

Kawai'e ait Responsive Hammer III teknolojisi her tuşun kaldırılma hızını izlemektedir. Bu durum, karakteristik piyano seslerinin serbest bırakılmasını etkileyerek, staccato ve legato çalma arasında daha geniş bir ifade yelpazesi sunar.


‘Ivory Touch’ Tuş Yüzeyleri
Etkileyici CN37’nin özellikleri arasında Kawai’inin artık standart hale gelmiş Ivory Touch teknolojisi; Türkçe olarak fildişi hissiyatlı tuş yüzeyi bulunmaktadır. Bu ince dokuya sahip malzeme, parmak uçlarındaki terlemeyi ve yağ gibi maddeleri emerek, absorbe etmektedir. Böylece sadece nemli bir bez kullanarak, kolayca silinmesini sağlayabilirsiniz. CN27 klavyesi, Ivory Touch özelliği sayesinde kaygan olmayan, mat ve ipeksi yapıya sahiptir.

 

Tuş Bırakma Simülasyonu
Sınıfında en özgün dijital piyano klavye aksiyonu olarak, Responsive Hammer III  akustik piyanolarda gerçekleşen “Bırakma” özelliğini üretmektedir. Bu ince “çentik” hissi, piyano tuşlarını çok nazikçe çalarken hissedebilir ve pianissimo pasajları çalarken, deneyimli piyanistler tarafından kullanılabilir özellikler arasında yer almaktadır.


Ses
Shigeru Kawai SK-EX Grand Piyano Sesleri
Shigeru Kawai SK-EX Konser Grand piyano, piyano sanatının gelişmesindeki bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Dünyanın önde gelen Japon piyanosu' olarak ün kazanan Grand piyanolar, konser salonları ve müzik kurumlarını onurlandırarak, olağanüstü netlik ve dinamik aralıkları ile evrensel müziği desteklemektedir. 
SK-EX, profesyonel piyanistler tarafından sık sık Chopin, Tchaikovsky ve Rubenstein Uluslararası Piyano Yarışma’ları gibi prestijli etkinliklerde kullanılmak seçildi. Gerçekten muhteşem ses tonuyla ve olağanüstü duyarlı dokunuşuyla SK-EX, tek bir sözcükle ile eşsiz olarak  tanımlanabilir.


Her Notada Doğru Karakter
Piyano hissiyatını ve tonunu, olağanüstü SK-EX ve EX Konser Grand piyanolarının zengin etkileyici seslerinden alan CN37, birinci sınıf bir akustik piyanonun 88 tuşunun da Harmonic Imagining teknolojisi ile titizlikle analiz edilip, özenle kaydedilerek, dijital notalara en doğru şekilde yansıtılmıştır. Dolayısıyla, her bir tuşun verdiği notayı doğru kılmak, bu büyüklükteki akustik piyanoların eşsiz harmonik karakterini de korur. Böylece, CN37 ile performans sergileyen bir konser sanatçısının herhangi bir tuşa basarken duyurduğu ses, orijinal akustik kaynağın sadık bir temsilidir.


Harmonic Imaging (HI) Teknolojisi
İyi bir piyano çalarken klavyeye uygulanan basınç miktarı, sadece üretilen sese değil aynı zamanda her bir notanın eşsiz ton özelliğini de etkilemektedir. Bu nedenle, Kawai SK-EX Grand piyanonun gerçekçi bir akustik yansımasını oluşturabilmek için, her bir tuş tek tek kaydedilmekle kalmamakta, ayrıca çeşitli tuş hassasiyet noktalarında (en düşük-en yüksek) belirli aralıklarla da kaydedilmektedir. 
CN37’de, klavye ve tüm dinamik aralıklar boyunca düzgün ve doğru ton geçişleri sağlamak için; Kawai'nin tescilli harmonik görüntüleme ses teknolojisi Harmonic Imagining kullanarak, oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunmaktadır.


Kişiselleştirilmiş Piyano Ayarlamaları
Deneyimli bir piyano teknisyeninin bilgisi ve becerisi, görkemli bir akustik piyanonun en iyisini ortaya çıkarmak için başlıca gereken özellikler arasındadır. Her notanın akort edilebilmesine ek olarak, teknisyen ayrıca enstrümanın gerçekten şarkı söylemesine izin veren çok sayıda düzenleme ve ayarlamalar gerçekleştirir. 
CN37’nin sahip olduğu Virtual Technician ‘Akıllı Mod’, bu arıtmaları dijital olarak simüle ederek, kuyruklu piyanoların farklı özelliklerini, farklı müzik tarzlarına uyacak şekilde akıllıca ayarlayan, on adet önceden ayarlanmış yapılandırmasını kullanıcılarına sunuyor. Daha fazla esneklik için, ‘Gelişmiş Mod’ ile kullanıcılarının dokunma ağırlıklarını ve ses ayarlamalarını yapmalarına, çekiç ve tuş serbest bırakma seslerini düzenlemelerine, dize ve sönümleme rezonanslarını ince ayar yapmasına Virtual Technician iPad uygulamasını kullanarak olanak tanımaktadır.


Güçlü Efektler & Reverb’ler
CN37’nin sahip olduğu güçlü dijital efekt mekanizması enstrümanın ana sesini genişleterek, performansları hayata geçiren gerçekçi ek katmanlar uygular. Stüdyo kalitesinde reverb seçenekleri ile CN37 kullanıcılarına küçük prova odasından, ilham verici büyük katedral alanlarına kadar altı farklı akustik ortam sunuyor.


Geliştirilmiş Hoparlör Sistemi
Fiyat aralığında rakipsiz olan CN37, akustik piyanoların dolgun sesine ulaşabilmek için tasarlanmış 4 hoparlör çıkış sistemine sahiptir. Alçak frekanslar enstrümanın alt kısmından iletilirken, orta ve yüksek frekanslar enstrümanın üst kısmından dışarı doğru çıkarken kuyruklu piyanoların ses projeksiyonunu yakından yansıtan geniş bir ses ortaya çıkar.


Özellikler
Bir Dijital Piyanonun Çeşitliliği: Uygunluk & Esnekllik
CN37, klasik piyano dokunuşu olan Responsive Hammer III klavye mekanizmasını ve zengin Grand piyanoların seslerini tamamlamak için çeşitli kullanışlı Progressice Harmonic Imaging gibi dijital fonksiyonlar da içermektedir. Farklı enstrüman sesleri, dahili ders şarkıları ve kontrol panelinden erişilebilen performans kaydetme ve oynatma özelliği, Bluetooth® ve USB işlevleri cihazın kolaylıkla diğer cihazlara bağlantı kurabilmesi gibi daha birçok özelliğe sahiptir.


Entegre Edilmiş Bluetooth® Bağlantısı
USB-MIDI ve standart MIDI konektörlerine ek olarak CN37, entegre Bluetooth MIDI teknolojisine sahiptir ve dijital piyanonun, desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasına izin verir. 
Bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra CN37 sahipleri, cihazın işlevselliğini çok çeşitli eğitim, performans ve puanlama uygulamaları ile kolayca genişletebilir. Ayrı bir Kawai Virtual Technician uygulaması da ek olarak adaptör veya kabloya ihtiyaç duymadan çekici bir dokunmatik arayüzden öğrenmek ve çeşitli akustik piyano karakteristiklerini ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlamaktadır.

Zengin Ses Seçenekleri
Gerçekçi akustik piyano seslerini tamamlayan CN37, ayrıca dijital piyanolar, drawbar, church organs, strings, human choirs, synth pads gibi ek enstrüman sesleri seçenekleri sunmasının yanı sıra; GM2 uyumluluğuna sahip sesler ile mükemmel bir seçim sunar.

İkili çalma modu, akustik bir piyano ve bir keman topluluğu gibi iki farklı sesin, müzik yaratıcılığına daha fazla ilham veren, daha karmaşık bir sese sahip olabilmek için bu iki sesin birlikte çalınmasına izin verir. Bir diğer özellik olarak klavye ikiye bölünebilmektedir. Böylece öğretmen ve öğrencinin (veya öğrenci ve öğrencinin) aynı anda tek bir enstrüman kullanarak, birlikte aynı oktav üzerinden çalım yapabilmelerine imkan tanımaktadır.


Esnek USB Bağlantısı
CN37 modern bir USB bağlantısına sahip olup, MIDI kullanımı için bilgisayarlar ile bağlantı kurarken diğer yandan da, USB bellekler ile doğrudan yükleme ve kaydetmeler gerçekleştirebilirsiniz. USB-Aygıt işlevselliği, favori enstrüman kayıtlarının ve dahili bellekte saklanan şarkıların güvenli bir şekilde korunmasına, kaydedilmesine ve Progressive Harmonic Imaging teknolojisi ile kullanılmasına olanak tanımaktadır.


MP3/WAV Playback & Kayıt
USB bellek cihazları, MP3 veya WAV ses dosyalarını çalmak için kullanılabildiği gibi, müzisyenlerin yeni bir parça için akorları veya melodiyi öğrenmesine veya sadece favori şarkılarıyla birlikte çalmalarına izin verir.

Tüm performansları doğrudan MP3 veya WAV dosyası olarak kaydedebilir, e-posta olarak yollayabilir ve kolaylıkla dinleyebilirsiniz.


Dahili Ders Fonksiyonu
CN37'nin kullanışlı ders fonksiyon özelliği sayesinde piyano çalışmak isteyen kullanıcılar Czerny, Burgmüller ve Beyer etüd koleksiyonunu kullanarak, klasik piyano çalışmasına veya popüler Alfred Temel Piyano ders kitaplarından zamana dayanan standartları öğrenmesine olanak tanır.

Her etüde veya şarkının sağ ve sol bölümleri, zamanlamayı ve ritmi iyileştirmeye yardımcı olan yerleşik metronom ve ayarlanabilir tempo kontrolleri ile ayrı ayrı uygulanabilir.


Grand Feel Pedal Sistemi
Fiyat aralığında CN37'nin en gerçekçi dijital piyanolardan biri olma özelliğini güçlendiren Kawai, Grand Feel Pedal Sistemi'dir. Bu benzersiz özellik, CN37'nin akustik piyano benzeri özgünlüğünü daha da geliştirmek için bir Shigeru Kawai SK-EX model piyano pedallarının konumunu ve ağırlıklandırmasını kopyalar.


Üstün Kulaklık Deneyimi
CN37'nin Spatial Headphone Sound (SHS) teknolojisi kulaklık ile dinlerken piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini arttırır. Piyano sesinin mekansal konumlandırılmasını ayarlayan üç farklı akustik ön ayarından birini seçebilirsiniz ve bu sayede uzun süreli çalımda işitsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur. Buna ek olarak, CN37, optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık türlerini (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) seçmelerini de sağlar.

Teknik Özellikler:

Klavye:                       Fil Dişi Hissiyatlı 88 Tuş
Mekanizma:               Responsive Hammer III (RHIII) Mekanizma, Let-Off, Triple Sensor
                                    ve Counterweights özellikli
Ses Kaynağı:              Progressive Harmonic Imaging™ (PHI), ayrı sample atanmış 88 tuş, 4 Hoparlör Sistemi
Dahili Sesler:             SK Concert Grand, EX Concert Grand  gibi dahili 352 Ses (GM2 Uyumlu)
Polifoni:                     256 Nota
Ekran:                        128 x 64 pixel LCD (arkadan aydınlatmalı)
Dahili Kaydedici:      10 Şarkı Kaydedici, Maximum 90,000 Nota
Bluetooth:                 Bluetooth (Ver. 4.0; GATT compatible), Bluetooth Low Energy MIDI Specification compliant
Hoparlör Sistemi:     13cm x 2
                                   (8x12) cm x 2
Ebatlar:                     144,5 cm (W) x 43,5 cm (D) x 88 cm (H)
Ağırlık:                      54 kg
 
DETAY ÖZELLİKLER:
Reverb: Room, Lounge, Small Hall, Concert Hall, Live Hall, Cathedral, Grand Cathedral
Efektler: Preset 24 Adet
Klavye Modları: Dual, Four Hands (Volume Balance Adjustable), Split, Transpose
Dokunma Tipleri: Hafif+ , Hafif, Normal, Ağır, Ağır+, Off (Sabit)
Virtual Technician: Smart Mode — 10 Hazır Ayar
Gelişmiş Mod:  Touch Curve, Voicing, Damper Resonance, Damper Noise, String Resonance, Key-off Effect, Fall-back Noise, Hammer Delay, Topboard Simulation, Decay Time, Minimum Touch, Stretch Tuning, Temperament, Temperament Key, User Key Volume, Half-Pedal Adjust, Soft Pedal Depth
Metronom: Vuruş — 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8, Ayarlanabilir Tempo & Volume
Music Menu    
Demo Şarkıları — 31 Şarkı 
Ders Fonksiyonu — 11 Farklı Ders Fonksiyonu - Alfred Basic Level 1A, Alfred Basic Level 1B, Burgmüller, Czerny, Beyer, J.S. Bach, v.b.
Concert Magic — 179 şarkı
Playback/Kayıt MP3, WAV, SMF
Diğer:  Transpose, Tuning, Registration, Startup Setting, Brilliance, SHS Mode, Phones Type, Startup Settings, Factory Reset, Sound Preview, Vocal Assist, Auto Power Off, MIDI Channel, Local Control, Multi-timbral Mode, Transmit Program Change Number, Bluetooth MIDI
Pedallar:         Damper (yarım pedal destekli), Soft, Sostenuto, Grand Feel Pedal System
Jacks:   MIDI (IN/OUT), USB to Host, USB to Device, Kulaklık x 2

 Kredi Kartı Tek Çekim Ödeme %7 İndirimli : 9,468.38 TL

Havale / EFT İle Ödeme %10 İndirimli : 9,162.95 TL

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
9,468.38 TL
2 X
5,090.53 TL
10,181.05 TL
3 X
3,393.68 TL
10,181.05 TL
4 X
2,545.26 TL
10,181.05 TL
5 X
2,036.21 TL
10,181.05 TL
6 X
1,696.84 TL
10,181.05 TL
9 X
1,187.79 TL
10,690.10 TL
12 X
929.87 TL
11,158.43 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
9,468.38 TL
2 X
5,090.53 TL
10,181.05 TL
3 X
3,393.68 TL
10,181.05 TL
4 X
2,545.26 TL
10,181.05 TL
5 X
2,036.21 TL
10,181.05 TL
6 X
1,696.84 TL
10,181.05 TL
9 X
1,191.18 TL
10,720.65 TL
12 X
933.26 TL
11,199.16 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
9,468.38 TL
2 X
5,090.53 TL
10,181.05 TL
3 X
3,393.68 TL
10,181.05 TL
4 X
2,545.26 TL
10,181.05 TL
5 X
2,036.21 TL
10,181.05 TL
6 X
1,696.84 TL
10,181.05 TL
9 X
1,171.95 TL
10,547.57 TL
12 X
912.90 TL
10,954.81 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
9,468.38 TL
2 X
5,090.53 TL
10,181.05 TL
3 X
3,393.68 TL
10,181.05 TL
4 X
2,545.26 TL
10,181.05 TL
5 X
2,036.21 TL
10,181.05 TL
6 X
1,696.84 TL
10,181.05 TL
9 X
1,195.71 TL
10,761.37 TL
12 X
941.75 TL
11,300.97 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
9,468.38 TL
2 X
5,090.53 TL
10,181.05 TL
3 X
3,393.68 TL
10,181.05 TL
4 X
2,545.26 TL
10,181.05 TL
5 X
2,036.21 TL
10,181.05 TL
6 X
1,696.84 TL
10,181.05 TL
9 X
1,191.75 TL
10,725.74 TL
12 X
937.51 TL
11,250.06 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
9,468.38 TL
2 X
5,090.53 TL
10,181.05 TL
3 X
3,393.68 TL
10,181.05 TL
4 X
2,545.26 TL
10,181.05 TL
5 X
2,036.21 TL
10,181.05 TL
6 X
1,696.84 TL
10,181.05 TL
9 X
1,182.13 TL
10,639.20 TL
12 X
924.78 TL
11,097.34 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
9,468.38 TL
2 X
5,090.53 TL
10,181.05 TL
3 X
3,393.68 TL
10,181.05 TL
4 X
2,545.26 TL
10,181.05 TL
5 X
2,036.21 TL
10,181.05 TL
6 X
1,696.84 TL
10,181.05 TL
9 X
1,161.21 TL
10,450.85 TL
12 X
899.33 TL
10,791.91 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
9,468.38 TL
2 X
5,090.53 TL
10,181.05 TL
3 X
3,393.68 TL
10,181.05 TL
4 X
2,545.26 TL
10,181.05 TL
5 X
2,036.21 TL
10,181.05 TL
6 X
1,696.84 TL
10,181.05 TL
9 X
1,160.64 TL
10,445.76 TL
12 X
899.33 TL
10,791.91 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2-3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müzik Aletleri Sektöründe 20 Yıllık Tecrübe ve Güven.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Sitemizdeki Tüm Ürünler Yetkili İthalatçılardan Faturalı, Garantili Tedarik Edilir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

3D Secure ve SSL Korumalı Ödeme Ekranları ile Güvenli Ödeme.

Her Şey Müzisyenler İçin

Müzisyenlerin Online Müzik Aletleri Dükkanı

Muziksepetim.com sektörün içinde olan profesyonellerin ya da bir müzik aleti çalmanın ve müziği hayatının içinde barındırmaktan keyif alan müzik sever amatör tutkunların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş ve tüm çalışanları müşterilerinin ruhundan anlayan ve aynı dili konuşan müzisyenler olan müzik aletleri ve aksesuarları satışı yapan bir e-ticaret sitesidir.Galip Dede Cad. No:10 Tünel Beyoğlu İstanbul

0212 292 79 14
info@muziksepetim.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.