Sipariş ve Destek 0212 292 79 14
Davul - Perküsyon » Elektronik Davul » Modüller
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

Sesleri Tetiklemek ve Sahnede Akustik Davulları Tamamlamak İçin Profesyonel Yol

Üzerinde baskı hissetmeyen bir davulcudan söz etmek neredeyse imkansız.. Bir işten diğerin hızlı hareket etmeniz ve kitlenizi, diğer müzisyenleri, mühendisleri ve çok önemli ödeme yapan müşteriyi tatmin ederek mükemmel davul sesi bulmanız beklenir. Ancak, geleneksel bir davul seti kullanırken büyük zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Akustik mekandan mekana büyük ölçüde değişebilir. Ses mühendislerin hepsi farklı bir yaklaşım benimser. O sahnede yeni bir soundu ortaya koymak isteyebilir veya daha önce yapmış olduğunuz bir kayıttaki soundu tekrarlamak isteyebilirsiniz. Roland TM-6 PRO'yu en sevdiğiniz akustik davul kitine eklediğinizde hayat daha da kolaylaşır. Akıllı, basit ve size özel bu yeni trigger modülü, çaldığınız her sahnede kütüphanenizdeki her davul sesine anında ve güvenilir bir şekilde erişmenizi sağlar.

 

Temel Özellikler

 • Dünya standartı Ünlü Stüdyolarda kaydedilmiş seslerde dahil, 500 one-shot sample ile donatılmış
 • Gelişmiş davul performansı için dahili 268 V-Drums sesi
 • Yüksek kalitede önceden yüklenmiş seslerin yanı sıra doğal ve etkileyici V-Drums sesi içeren 80 hazır kullanımlı davul setleri
 • Sahnede stüdyo tonlarını doğru şekilde üretmek için orijinal kullanıcı sampleları SD kart ile içe aktarılabilir
 • Altı trigger girişi, 12'ye kadar * trigger veya pad takmak için kullanılabilir
  * Opsiyonel Y-kablo gerekmektedir
 • Sesleri özelleştirmek için güçlü katmanlama (layer) işlevi
 • Üç Sound Modify düğmesi MFX, Transient dahil efektler ve volume, pitch, decay ayarı sunar
 • Davul seslerini etkili bir şekilde kontrol etmek için yeni geliştirilen Transient efekt
 • Her Trigger için Bağımsız EQ, Transient effect, Compressor ve MFX ek olarak sesleri masteringlemek için Master Comp and Master EQ
 • Yüksek hızlı trigger tepkimesi sadakatli bir davul performansı sunar
 • Eşlik şarkıları direkt SD kart hafızası üzerinden çaldırılabilir
 • SONG, CLICK ve Kulaklık için bağımsız ses kontrolü
 • LED göstergeler en karanlık ortamda bile triggerların durumunu gösterir
 • Ses arabirimi (8-out / 8-in) ile MIDI dönüştürücüsü için trigger olarak çalışır

 


TM-6 PRO
 
 
 • TM-6 PRO

   

  TM-6 PRO Hibrit Davul Modülü—Sunum

  Bu videoda Catfish and Bottlemen baterist Bob Hall, TM-6 PRO yu BT-1 trigger pad ve V-Padlerden melodik cümlerler ve samplelar çalarken RT-30 akustik davul triggerları ile kick ve trampetinden Sampleları tetiklemek için kullanıyor.

 • TM-6 PRO

   

  TM-6 PRO'yu Akustik Davul Triggerları ile Kullanma

  Bu videoda, Catfish and Bottlemen bateristi Bob Hall, daha dinamik aralık, artan netlik ve performans ve akustik davul seslerini geliştirmek için RT-30 akustik davul triggerlarını kullanıp trampetten davul ve trampet örneklerini tetikleyerek TM-6 PRO'yu keşfediyor.

   

 • TM-6 PRO

   

  Davul Setini Genişletmek için TM-6 PRO Kullanımı

  Bu videoda, Catfish and Bottlemen bateristi Bob Hall akustik davullarını tamamlamak ve V-Drumsl sesleri eklemek için elektronik davul pedleri ile TM-6 PRO kullanıyor. Cowbell, toms sesleri ve ikinci bir trampette TM-6 PRO'ya bağlı V-Pads kullanılarak birleştirildi.

 • TM-6 PRO

  TM-6 PRO'ya Kullanıcı Sampleları Yükleme

  Bu videoda, Catfish and Bottlemen bateristi Bob Hall eşsiz performans için kendi kullanıcı samplelarını TMC-6 PRO'ya ekliyor ve Kick triggerı ve BT-1'e atıyor.

TM-6 PRO

500 Premium Sampledan Davul Stiliniz İçin Mükemmel Tonu Seçin

Her baterist, soundcheck esnasında saat geçerken o meşhur baskıyı hisseder, grup bekliyor ve setinizin soundu hala pek doğru gelmiyor. TM-6 PRO, herhangi bir konserde soundunuzu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Hibrit davul için tasarlanan bu trigger modülü, elektronik ve işlenmiş seslerden akustik davul seslerine ve ses öğelerine kadar 500 yeni örneklenmiş ses ile dolu halde gelir. İşler arasında mekik dokuyan davulcular saniyeler içinde ses kütüphaneleri arasında geçiş yapabilirler. Fat synth kickler, vintage drum machine sesleri, clapler ve SFX gibi elektronik sesleri deneyin, ayrıca kompreslernmiş trampetler ve güçlü kickleri de deneyin. Real World ve Rockfield gibi dünyaca ünlü stüdyolarda kaydedilmiş olağanüstü kalitede önceden yüklenmiş akustik davul sesleri ile old school soundun en iyisini elde edin. Hepsi parmak uçlarınızda.

 

TM-6 PRO

Dahili V-Drums Sesleri ile Çalımınıza Güçlü İfadeler Katın

Çalışan bir davulcu olarak hiçbir şeyin swinginizi öldürmemesinin perfromansınız için hayati önemi var. Dahili ses kütüphanesini doğal ve etkileyici V-Drums sesleri ile tamamlayan TM-6 PRO ile kendinizi daha fazla talep edilebilir hale getireceksiniz. Hibrit konsepti henüz keşfedememiş davulcular için bu özellik, akustik davullarda olduğu gibi aynı çalma tekniğini kullanmanıza izin vererek muazzam derecede güven vericidir; V-Drums seslerini hatta üzerinde bulunan hi-hat bağlantısı ile açık kapalı hi-hat seslerini bile kontrol etmeniz mümkün.

 

TM-6 PRO

Stüdyo Kayıtlarından İmza Davul Seslerini Tekrar Yaratın

İster bir cover grubunda sahne perfromansında ya da büyük bir sanatçı ile turnede, profesyonel davulculardan çoğu zaman, ünlü bir stüdyo kaydında bulunan o davul sesini yeniden oluşturmaları istenecektir - bu konudaki ününüz bu talebi doğru anlama ve doğru cevap verebilme üzerine kuruludur. bu durumda kaydedilen parçalardan enstruman seslerini SD kartı ile almanızı ve akustik kitinizi kullanarak bunları çalmanızı sağlayan, kullanıcı sample özelliği sayesinde TM-6 PRO'ya güvenin. Ve bu sadece başlangıç! Grup üyeleriniz sizden bu sounda taze bir dokunuş katmanızı rica ediyorsa, içe aktarılan ses örneklerini özelleştirmek, bunları modülün dahili sesleri ile birleştirmek, güçlü dahili efektler eklemek veya baget vuruşlarınıza göre katmanlı örnekleri değiştirip karıştırmak kolaydır.

 

TM-6 PRO

Bir Hibrit Kite Yönelik iddialı İlk Adım

Bir davulcu olarak geliştikçe, kitinizin de büyüyebilmesi hayati önem taşır. TM-6 PRO, daha çeşitli komisyonlar kazanmanıza yardımcı olabilecek iddialı bir hibrit kitin oluşturmanızı sağlar. Akustik kitinizi genişletmeyi düşündüğünüzden daha kolaydır; modülün altı trigger girişi (isteğe bağlı Y kablosu ile maksimum 12 ped) aracılığıyla Roland'ın pedleri, triggerlar ve pedallardan ekleyebilirsiniz. Esneklik için TM-6 PRO'nun dört doğrudan çıkışı, sesi tek tek işlemek için dört mono kanal veya iki stereo kanal işlevi görür (ana çıkışları doğrudan çıkışlara ayarladığınızda altı mono kanal veya üç stereo kanal çıkışı ayarlamak da mümkündür). Hatta bir şarkı parçasını veya belirli click tracki doğrudan ayrı bir çıkışa yönlendirebilirsiniz. Bu senin setin - ve görevinin başındasın.

 

TM-6 PRO

Sahnenin Sıcağında Sesleri Hızla Değiştirin

Sahnede planlar hızlı bir şekilde değişebilir - ve geleneksel bir kit çalan davulcular için bu gerçekten büyük bir baş ağrısına dönüşebilir. TM-6 PRO ile, bu trigger modülünün kolay ve sezgisel çalışması ile sizi rahatlatabilir ve tam güven verir. Ön panelin üç Ses Değiştirme düğmesini kullanarak hızlı ve esnek düzenleme seçeneklerine (derin menü düzenleme işlemlerine girmeden) sahip olursunuz; Ses, Pitch ve Decay gibi ortak parametreleri doğrudan +/- 2 oktav aralığı hızında kontrol ederek akustik davullarla aynı tonaliteyi kolayca ayarlayabilirsiniz. Kontrol düğmesi grubunu değiştirirseniz, attack / release veya MFX bu üç düğme kullanılarak değiştirilebilir. Ve 30 MFX türünün parametrelerini değiştirdiğinizde, her tür için en etkili parametreler, sezgisel düzenleme için bir düğmeye önceden atanmıştır. Müzik direktörü sizden her ne talep ederse etsin teslim etmeye hazırsınız.

 

TM-6 PRO

LED Göstergeler Bir Bakışta Algılanabilir ve Komple Kontrol Sağlar

Canlı Perfromans Davulcuları için sahne sırasında çalımlarına odaklanmışken setuplarında oluşan bir sorundan daha can sıkıcı birşey olamaz. Sahnenin sıcağında TM-6 PRO 6 bağımsız triggera ait LED ışıklı head/rim göstergeleri ve ayar butonlarındaki aydınlatma ile ihtiyacınız olan tüm bilgiyi hızlıca gözlerinizin önüne sunar. Bu sayede setupınızın tüm ayarlarına bir bakışla hakim olursunuz ve herşeyin güven içinde olduğundan emin olarak rahatlıkla perfrormansınıza odaklanabilirsiniz.

 

TM-6 PRO

Altyapı Parçaları ve Click Tracklere Eşlik Çalarak Sahnenizi Geliştirin

Altyapı şarıkıları ve click trackler sayısız durumda davulcular için paha biçilemez cankurtaranlardır ve TM-6 PRO, canlı performanslar ve prova için bunları kullanmayı kolaylaştırır. SD kartta depolanan ses kayıtlarını doğrudan hafızadan oynatabilirsiniz - böylece canlı bir şov için bütün bir şarkıyı saklayabilir veya provada grubun kalanının olup olmamasına bakılmaksızın çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. DAW'ınızdan altyapı parçaları çıkartırken, aynı anda bir metronom kanalı oluşturun. Ardından, altyapı parçasını ve metronom kanalına ait WAVE dosyalarını bir SD karta yerleştirin ve aynı anda ve eşzamanlı olarak kulaklık çıkışı üzerine yönlendirin (click kanalını veya altyapıyı istediğiniz outputa yönlendirebilirsiniz, ister sadece kendinize isterseniz grup üyelerine)

 

TM-6 PRO

Bilgisayar Temelli Müzik Prodüksiyonu İçin Esnek Bir Partner

Modern bir müzik yapımcısı olarak, teçhizatınıza yeni eklenen herhangi bir şey, bilgisayarınızın kurulumu ile uyumlu olmak zorundadır. Oldukça esnek olan TM-6 PRO, ses arabirimine sahip MIDI dönüştürücüsünün tetikleyicisi olarak çalışır, böylece bir USB kablosuyla bilgisayarınızdaki parçaları destekleyip oynatabilirsiniz. Ses / MIDI arabirimi işlevleri, 44.1kHz / 48kHz / 96kHz etkileyici bir örnekleme hızı ve ayrıca MIDI girişi / çıkışı özelliği ile 8-inç / 8-çıkış (max) ses sunar. Her ses girişi / çıkışı her TM-6 PRO'nun Fono Sol / Sağ, Ana Çıkışlar Sol / Sağ ve Doğrudan Çıkış 1-4'e atanır. Olasılıklar açık uçlu: Altyapıyı bilgisayarınızdan doğrudan çıkabilir veya doğrudan çıkıştaki belirli bir sesi USB yoluyla DAW'a kaydedebilirsiniz.

 

 

Kredi Kartı Tek Çekim Ödeme %7 İndirimli : 7,133.57 TL

Havale / EFT İle Ödeme %10 İndirimli : 6,903.45 TL

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
7,133.57 TL
2 X
3,835.25 TL
7,670.50 TL
3 X
2,556.83 TL
7,670.50 TL
4 X
1,917.63 TL
7,670.50 TL
5 X
1,534.10 TL
7,670.50 TL
6 X
1,278.42 TL
7,670.50 TL
9 X
852.28 TL
7,670.50 TL
12 X
677.56 TL
8,130.73 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
7,133.57 TL
2 X
3,835.25 TL
7,670.50 TL
3 X
2,556.83 TL
7,670.50 TL
4 X
1,917.63 TL
7,670.50 TL
5 X
1,534.10 TL
7,670.50 TL
6 X
1,278.42 TL
7,670.50 TL
9 X
852.28 TL
7,670.50 TL
12 X
677.56 TL
8,130.73 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
7,133.57 TL
2 X
3,835.25 TL
7,670.50 TL
3 X
2,556.83 TL
7,670.50 TL
4 X
1,917.63 TL
7,670.50 TL
5 X
1,534.10 TL
7,670.50 TL
6 X
1,278.42 TL
7,670.50 TL
9 X
852.28 TL
7,670.50 TL
12 X
677.56 TL
8,130.73 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
7,133.57 TL
2 X
3,835.25 TL
7,670.50 TL
3 X
2,556.83 TL
7,670.50 TL
4 X
1,917.63 TL
7,670.50 TL
5 X
1,534.10 TL
7,670.50 TL
6 X
1,278.42 TL
7,670.50 TL
9 X
852.28 TL
7,670.50 TL
12 X
677.56 TL
8,130.73 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
7,133.57 TL
2 X
3,835.25 TL
7,670.50 TL
3 X
2,556.83 TL
7,670.50 TL
4 X
1,917.63 TL
7,670.50 TL
5 X
1,534.10 TL
7,670.50 TL
6 X
1,278.42 TL
7,670.50 TL
9 X
852.28 TL
7,670.50 TL
12 X
677.56 TL
8,130.73 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
7,133.57 TL
2 X
3,835.25 TL
7,670.50 TL
3 X
2,556.83 TL
7,670.50 TL
4 X
1,917.63 TL
7,670.50 TL
5 X
1,534.10 TL
7,670.50 TL
6 X
1,278.42 TL
7,670.50 TL
9 X
852.28 TL
7,670.50 TL
12 X
677.56 TL
8,130.73 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
7,133.57 TL
2 X
3,835.25 TL
7,670.50 TL
3 X
2,556.83 TL
7,670.50 TL
4 X
1,917.63 TL
7,670.50 TL
5 X
1,534.10 TL
7,670.50 TL
6 X
1,278.42 TL
7,670.50 TL
9 X
852.28 TL
7,670.50 TL
12 X
677.56 TL
8,130.73 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
7,133.57 TL
2 X
3,835.25 TL
7,670.50 TL
3 X
2,556.83 TL
7,670.50 TL
4 X
1,917.63 TL
7,670.50 TL
5 X
1,534.10 TL
7,670.50 TL
6 X
1,278.42 TL
7,670.50 TL
9 X
852.28 TL
7,670.50 TL
12 X
677.56 TL
8,130.73 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2-3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müzik Aletleri Sektöründe 20 Yıllık Tecrübe ve Güven.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Sitemizdeki Tüm Ürünler Yetkili İthalatçılardan Faturalı, Garantili Tedarik Edilir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

3D Secure ve SSL Korumalı Ödeme Ekranları ile Güvenli Ödeme.

Her Şey Müzisyenler İçin

Müzisyenlerin Online Müzik Aletleri Dükkanı

Muziksepetim.com sektörün içinde olan profesyonellerin ya da bir müzik aleti çalmanın ve müziği hayatının içinde barındırmaktan keyif alan müzik sever amatör tutkunların ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş ve tüm çalışanları müşterilerinin ruhundan anlayan ve aynı dili konuşan müzisyenler olan müzik aletleri ve aksesuarları satışı yapan bir e-ticaret sitesidir.Galip Dede Cad. No:10 Tünel Beyoğlu İstanbul

0212 292 79 14
info@muziksepetim.com
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.