Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim

Sipariş ve Destek:

0850 307 31 70
Davul - Perküsyon » Elektronik Davul » Elektronik Davul Setleri

ROLAND TD-07KX V-Drums Elektronik Davul Seti

Markası

Roland

Stok Kodu

TD-07KX KIT

Görüntülenme

521

:
69,300.00TL
Liste Fiyatı
Havale Fiyatı
:
65,835.00 TL
Stok 5+
Taksit Oranlarını Göster
Ad.
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

Daha Büyük Trampet ve Tomlara Ek İkinci Crash Zil ile TD-07 Serisinde Sonraki Adım

 

 

Sınırsız davul çalmak için TD-07KX, Roland'ın TD-07 V-Drums serisinde daha büyük pedler ve en yüksek zil sayısı sunarak büyük değer ve genişletilmiş yaratıcı yetenekler sunar. 12 inçlik PDX-12 trampet ve 8 inçlik PDX-8 tom'lar, orijinal ultra sessiz, çift katlı file derilerin rakipsiz yanıtıyla desteklenen davul tekniğinizi ilerletmek için platform sağlar. Bu arada, toplam üç CY-8 zili ve özel bir kick pad, yeni ifade seviyeleri sağlar.

 

Güçlü TD-07 ses modülünün temeli ile TD-07KX, geleneksel davulların çok ötesine geçerek çok çeşitli stil ve türlerde özgün davul kitleri ve bunları özelleştirmek için derin ton düzenlemesi sunar. Ayrıca becerileri geliştirmek için bir Coach işlevi, sesi ses modülüne aktarmak için akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla Bluetooth® bağlantısı ve bilgisayar tabanlı müzik prodüksiyon yazılımına kayıt için tek kablolu bir USB bağlantısı da vardır.

 

 

 

Otantik V-Drums Performansı

 

 

Roland V-Drums, yirmi yılı aşkın bir süredir, her şeyden daha iyi ses veren ve çalan, endüstrinin en sevilen dijital davul kitleri olarak ün kazandı. Taklit edilen ancak asla eşleşmeyen V-Drums, başka hiçbir yerde bulunmayan teknoloji ve özelliklerle birlikte size geleneksel bir akustik setin inanılmaz derecede gerçekçi bir şekilde elektronik formatta yeniden yaratılmasını sunar. Şimdi, TD-07KX, giriş seviyesi TD-07 serisi kitlerin üzerine daha büyük trampet ve tom pedleri ve ikinci bir crash zili ekleyerek ses paletinizi ve çalma seçeneklerinizi genişleterek bu mirası sürdürüyor.

 

 

 

Olabildiğince Gerçek Ses

 

 

Herhangi bir harika elektronik davul setinin kalbinde güçlü, hızlı işleyen bir ses modülü bulunur ve TD-07, TD-07KX kitinizin yükseltilmiş donanımı için mükemmel bir eştir. Hepsi en iyi kayıt stüdyolarında en ince ayrıntısına kadar kaydedilen ve çaldığınızda tıpkı akustik enstrümanlar gibi tepki vermesi için gelişmiş V-Drums teknolojileriyle hayata geçirilen akustik davullar, elektronik davullar ve perküsyon türlerinden oluşan bir kitaplıktan seçiminizi yapın.

 

 

 

Saniyeler İçinde Davul Çalmaya Başlayın veya Daha Derine Gidin

 

 

Saniyeler içinde kurulan ve çalmaya hazır ön ayarlı kitlerle dolu olan TD-07, doğaçlama bir seans için her zaman hazırdır. Ancak keşfetmeye hazır olduğunuzda, modülün içinde geniş bir davul kitaplığı sizi bekliyor. Trampetleri ve tomları test edin, kickleri maksimuma çıkarın veya crashlerinizin ve ride'ınızın boyutunu ayarlayın. Ardından davulları akort ederek, susturma ekleyerek ve setin çeşitli fiziksel alanlarda çalındığında nasıl ses çıkaracağını değiştirerek daha da ileri gidin. Son dokunuş için, tıpkı profesyonel bir ses mühendisinin yapacağı gibi, davulları müzikal durumunuza göre şekillendirmek için modülün bireysel EQ'larında ince ayar yapın.

 

 

 

Dilediğiniz Kadar Sessiz—Veya Yüksek Sesle—

 

 

Akustik davul kitleri kaçınılmaz olarak gürültülüdür hatta bazı elektronik kitler bile bagetlerin pade temasından oluşan gürültü sebebiyle pratik olmayabilir. Ancak Roland'ın onlarca yıllık Ar-Ge çalışmaları sayesinde TD-07KX çok daha sessiz olacak şekilde tasarlanmıştır. File derilere istediğiniz kadar sert vurun ve minimum ped gürültüsüyle otantik baget sekmesinin keyfini çıkarın. Tatmin edici, doğal bir hissi korurken gürültüyü ve titreşimi kesmek için kick pedinin özel susturmasına güvenin. Stand bile titreşimi ve gürültünün zemine aktarımını azaltacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir ve daha fazla gürültü gidermeye ihtiyaç duyulursa bir dizi isteğe bağlı ürün mevcuttur.

 

 

 

Canlı Hissettiren Akustik Ton

 

 

Bazı dijital kitlerin pedlerine vurun ve bir akustik davul çalmayı bu kadar tatmin edici kılan dinamik tepkilerin hiçbiri olmadan bir dizi statik davul sesi duyacaksınız. TD-07KX'in pedleri ve zilleri, davul çalmanızı gerçekten yansıtan zengin ve reaktif bir ton renkleri dizisi sağlamak için modülle birlikte çalışan farklı bir sınıftır. Daha geniş çalma yüzeyleriyle TD-07KX'in davul ve zil pedleri, her vuruşu, roll'u, flam'i, zil susturmasını ve hayalet notayı yakalayan ve ardından bunları gecikmesiz doğrulukla aktaran gelişmiş hassas sensörlere sahiptir. Daha da iyisi, bu teknoloji asla müziğin önüne geçmez; bu yüzden arkanıza yaslanın, çalmaya başlayın ve sihrin gerçekleşmesine izin verin.

 

 

 

Roland'ın Endüstri Standardı File Derili Pedleri

 

 

Roland, 1997'de dünyanın ilk file davul derilerinin piyasaya sürülmesiyle elektronik davulları sonsuza dek değiştirdi ve o zamandan beri teknoloji giderek keskinleşiyor. Eşsiz çift katmanlı file tasarımı, standart bir davul anahtarı kullanarak derinin gerginliğini ayarlama yeteneğinin yanı sıra, en sevdiğiniz akustik kiti çağrıştıran doğal baget direnci ve geri sekme sunar. Bu son derece tatmin edici çalım hissini ve algılama hızını yalnızca bir Roland file deriyle elde edeceksiniz. Ve bir kez deneyimledikten sonra başka bir şey çalmak istemeyeceksiniz.

 

 

 

Sizin Kadar Sıkı Çalışan Bir Sehpa ve Donanım

 

 

Tam gaz bir ritim çalarken, sabit kalan bir davul sehpasına ve konumlarını koruyan pedlere sahip olmak çok önemlidir. Yalnızca en güçlü malzemeleri ve en kaliteli bileşenleri kullanan TD-07KX, çalma hevesiniz kadar güvenilir, çok sağlam bir donanım sunar. Özel davul standı, tüm set için her bileşeni yerine kilitleyen hassas kıskaçlarla desteklenen, güvenebileceğiniz sağlam ve sabit bir temel sağlar. TD-07KX'i müziğin gerektirdiği kadar sert çalın ve yıllarca size hizmet edecek bir kite güvenin.

 

 

 

Bluetooth Kullanarak En Sevdiğiniz Şarkılarla Stream ve Jam Yapın

 

 

Bluetooth teknolojisi sayesinde TD-07KX ile asla yalnız değilsiniz. En sevdiğiniz müzik ve gruplarla anında çalmak için telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda bir şarkı seçin, ardından ses modülü aracılığıyla kablosuz olarak ses akışı yapın ve davul çalmaya başlayın. Çevrimiçi şarkılar ve derslerle birlikte çalmak için video sesini de iletebilirsiniz. Ve cihazınızda Bluetooth yoksa, onu bir stereo ses kablosuyla bağlamanız yeterlidir. Bluetooth üzerinden MIDI, müzik uygulamalarında MIDI verilerinin kablosuz kaydı için de desteklenir.

 

 

 

Melodics'ten 40 Ücretsiz Dersle Davul Seanslarınızı Renklendirin

 

 

Melodics™, sizi adım adım dersler ve parçalarla birlikte davul çalmaya, yeni vuruşlarda ustalaşmaya, ritminizi ve zamanlamanızı keskinleştirmeye, performansınızı kaydetmeye ve çalma özelliği ile iyileştirilecek alanları belirlemeye davet eden bir masaüstü uygulamasıdır. 40 ücretsiz ders ömür boyu sizindir; onları kaç kez tekrar ziyaret ettiğiniz konusunda bir sınırlama yoktur. Ve ilerlemeye hazır olduğunuzda, sınırsız eğitim için abone olmanız yeterli. TD-07KX ve Melodics ile sıkıcı alıştırmaların yerini öğrenmenizi hızlandıran etkileşimli oturumlar alır.

 

 

 

Görünür Sonuçlarla Davulculuğunuzu Sıkılaştırın

 

 

Size rehberlik edecek deneyimli bir davulcuya sahip olmak her şeyi değiştirebilir. Ancak haftalık davul çalma dersinin dışında ve çevrimiçi nasıl yapılır videolarını bitirdikten sonra, şimdi nereye gidiyorsunuz? TD-07'nin Antrenör moduna girin; kolaydan zora değişen seviyeler ve aynı anda hem gelişmenize hem de eğlenmenize yardımcı olan skorlama ile bir dizi davul zamanlaması ve tutarlılık mücadelesi. Ve yerleşik metronom ile, çalışınızdaki farkı gerçekten duymaya başladığınız iç ritim saatinizi sıkılaştırmanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak çok sağlam bir zamanlama partneriniz var.

 

 

 

USB ile Bilgisayara Kayıt

 

 

Geleneksel bir davul kitinin yeteneklerinin ötesine geçen TD-07KX, bilgisayar üretim alanınızın mihenk taşı olmaya hazır. TD-07 modülü, favori müzik yazılımınız için bir kayıt arabirimi görevi görerek, tek bir USB kablosu aracılığıyla bir Mac veya Windows bilgisayara stereo ses ve MIDI verileri göndermenize olanak tanır. Seçtiğiniz DAW'da ayrı ses ve MIDI davul izlerini takip edin veya stüdyo veya canlı performans için yazılım tabanlı davul enstrümanlarında sesleri tetikleyin.

 

 

 

ÖZELLİKLER

 

Kit Konfigürasyonu (*1)

 

*1 Kick pedalı, hi-hat sehpası ve davul taburesi dahil değildir.

 

Kick: KD-10

Trampet: PDX-12

Hi-Hat: CY-5

Hi-Hat Kontrol Pedalı: FD-9

Tom: PDX-8 x 3 (*2)

 

*2 Rim-shot desteklenmez.

Crash: CY-8 x 2

Ride: CY-8

Davul Standı: MDS-COMPACT veya MDS-4KVX x 1 (önerilir, ayrı satılır)

 

Davul Kitleri

 

50 (Önayar: 20'nin üzerinde)

 

Enstrümanlar

 

143

 

Efekt Türleri

 

Pad Ekolayzır: Her Bir Ped

Overhead Mikrofon Simülatörü

Room

Çoklu Efektler: 1 sistem, 30 tip

 

Koç İşlevi (5 mod)

 

Zaman Kontrolü (Kolay)

Zaman Kontrolü (Zor)

Sessiz Sayım

Otomatik Yukarı/Aşağı

Değiştirme

 

Metronom

 

Tempo (20--260)

Ritim Tipi (5 Tip)

Sesler (15 Tip)

 

Bluetooth

 

Desteklenen Standartlar: Bluetooth Ver 4.2

Desteklenen Profil: A2DP (Ses), GATT (Bluetooth Düşük Enerji üzerinden MIDI)

Codec: SBC (SCMS-T yönteminin içerik korumasını destekler)

 

Ekran

 

16 karakter x 2 satır LCD (arkadan aydınlatmalı)

 

Konektörler

 

ÇIKIŞ/PHONES jakı: Stereo minyatür telefon tipi

MIX IN jakı: Stereo minyatür telefon tipi

USB BİLGİSAYAR bağlantı noktası: USB B tipi

TRIGGER INPUT konnektörü: DB-25 tipi (Kick, Snare, Tom 1, Tom 2, Tom 3, Hi-hat, Crash 1, Crash 2, Ride, Hi-hat kontrolü)

 

USB BİLGİSAYAR

 

Hız: Yüksek hızlı USB

Sürücü modu: Generic, Vender

Protokol: USB MIDI, USB Audio (*3)

 

*3 USB sesini kullanmak için satıcı moduna geçin ve satıcı sürücüsünü kullanın.

 

USB Audio

 

Örnekleme Hızı (orijinal): 44,1 kHz

Örnekleme Oranı (örnekleme oranı dönüştürücü ile): 96 kHz, 48 kHz

Kayıt: 2 kanal

Oynatma: 2 kanal

 

Güç kaynağı

 

AC adaptörü (DC 12 V)

 

Akım çekimi

 

250 mA

 

Aksesuarlar

 

Kurulum Kılavuzu

Kullanım Kılavuzu

"ÜNİTEYİ GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE KULLANMA" broşürü

AC adaptörü

Özel bağlantı kablosu

 

Seçenekler (ayrı satılır)

 

Kişisel davul monitörü: PM serisi

V-Drums aksesuar paketi: DAP-3X

V-Drums matı: TDM serisi

Gürültü önleyici: NE serisi

 

BOYUT VE AĞIRLIK

 

Boyutlar

 

1.300 (G) x 1.100 (D) x 1.200 (Y) mm

51-3/16 (G) x 43-5/16 (D) x 47-1/4 (Y) inç

 

Ağırlık

 

23,3 kg / 51 lbs 6 oz

 

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2-3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müzik Aletleri Sektöründe 20 Yıllık Tecrübe ve Güven.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Sitemizdeki Tüm Ürünler Yetkili İthalatçılardan Faturalı, Garantili Tedarik Edilir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

3D Secure ve SSL Korumalı Ödeme Ekranları ile Güvenli Ödeme.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?